ETKİNLİK DETAYLARI
GEÇMİŞ ETKİNLİK
09 Ocak 2014, Perşembe
18:00 - 19:30
[email protected]
0
2013 Güz Dönemi Paylaşım Toplantıları VIII

Değerli Meslektaşımız,

Bildiğiniz gibi RUHSAK, Ruh sağlığı alanında lisans ve lisansüstü düzeyde eğitim almış veya almakta olan kadınların oluşturduğu gönüllü bir sivil toplum kuruluşu/girişim grubudur. İlk çalışmalarına 1995 yılında Ruh Sağlığı ve Eğitimde Psikolog ve Pedagoglar (RUHSEP) grubu olarak başlamış, Haziran 2010 itibariyle yeni bir isim ve yapılanmayla daha aktif hale gelmesi amaçlanmıştır.

Ruh sağlığı alanında çalışan uzmanlar olarak eğitimin okulla sınırlı olmadığının, hele ki konu insansa; insanın kendisini geliştirmesinin aralıksız devam etmesi gerektiğinin bilincindeyiz.

Bu farkındalıkla alanımızdaki yeni çalışma ve gelişmelerden haberdar olmak ve gönüllü arkadaşlarımızın bilgi ve tecrübelerini arttırmak amacıyla Kasım 2013’den itibaren düzenli olarak her Perşembe günü 18:00-19:30 saatleri arasında Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde paylaşım toplantıları düzenleyelim istiyoruz. Eğitimlerimiz Selami Ali Gençlik Merkezi ile işbirliği yaptığımız “Romen Çocukların Sosyal Hayata Entegrasyonu” projesi kapsamında İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından da destekleniyor olacaktır.

Dönemin ilk semineri olan “Zor Çocuklarla Çalışmak (DEHB’li Çocuklar)” konusunu Sayın Fazilet Seyidoğlu‘ndan dinleyeceğiz. Konuya ilgi duyan herkesi bekleriz.

KONUŞMACILAR 1
Psk. Fazilet Seyidoğlu
Adres Bilgileri

Bağlarbaşı Kültür Merkezi
İstanbul, Türkiye

Arama
Etkinlik Takvimi
Etkinlik Kategorileri