ETKİNLİK DETAYLARI
GEÇMİŞ ETKİNLİK
05 Kasım 2015, Perşembe
18:30 - 20:00
[email protected]
0
Güz Dönemi Paylaşım Toplantıları I
Değerli Meslektaşımız, Meslektaş adayımız,
Ruh sağlığı alanında çalışan uzmanlar olarak eğitimin okulla sınırlı olmadığının, hele ki konu insansa; insanın kendisini geliştirmesinin aralıksız devam etmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu farkındalıkla alanımızdaki yeni çalışma ve gelişmelerden haberdar olmak ve gönüllü arkadaşlarımızın bilgi ve tecrübelerini arttırmak amacıyla Kasım 2013’den itibaren düzenli olarak eğitim & paylaşım toplantıları düzenledik ve düzenlemeye devam edelim istiyoruz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl eğitimlerimiz; Selami Ali Gençlik Merkezi ile işbirliği yaptığımız “Roman Çocukların Sosyal Hayata Entegrasyonu” projesi kapsamında İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından da destekleniyordu. Bu yıl Bilgi Evleri için hazırladığımız sosyal sorumluluk projemiz nedeniyle Üsküdar Belediyesi tarafından destekleniyor olacak.
 
Seminerlerimiz ücretsiz olup kayıt için [email protected] adresine ad, soyad, üniversite, sınıf bilgilerinin mail atılması gerekmektedir.

1
Klinik Psikolog Taha Burak TOPRAK kimdir?
Taha Burak Toprak, ortaokul ve liseyi Vefa Anadolu Lisesinde okudu. İstanbul Üniversitesinde Sosyoloji ve Psikoloji lisans öğrenimi gördü; aynı üniversitede Sosyoloji Yüksek Lisans Programının ardından Okan Üniversitesinde Klinik Psikoloji  Yüksek Lisans Programını tamamladı. 2010 yılında İ.Ü.C.T.F Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında Psikoloji Ünitesinde psikolog olarak çalışmaya başladı. Halen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Psikoloji Ünitesinde; uzman klinik psikolog ve psikoterapist olarak çalışmaktadır.
KONUŞMACILAR 1
Uzm. Klinik Psikolog Taha Burak TOPRAK

Değerli Meslektaşımız,

RUHSAK öncülüğünde yürütülecek Sosyal Sorumluluk Projelerinde görev almak isteyen meslektaş, meslektaş adaylarımızın seminer programına %80 devam sağlaması zorunludur.

Tüm katılımcılarımız için Katılım Belgesi imkanı ancak %80 devam sağlandığında söz konusudur. %20 devamsızlık hakkı; mazeret gerekçesi ile Eğitim Koordinatörü Hatice Kübra BEKTAŞ hanımefendi ile paylaşıldığında katılım belgesi hakkı saklı kalır.

Sosyal Sorumluluk Projelerimizde (ayrıca paylaşılacaktır) görev alan katılımcılar için referans mektubu Üsküdar Belediyesi tarafından katılımcıların katkıları nisbetinde bireysel olarak düzenlenecektir.

RUHSAK’tan Katılım Belgesi alma hakkı edinemeyen/Sosyal Sorumluluk Projesinde en az üç ay hizmet vermeyen katılımcılar CV’lerinde RUHSAK ismini kullanamazlar.

Adres Bilgileri

Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi
Selami Ali Mh., Gazi Cd. No:22, 34664 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Arama
Etkinlik Takvimi
Etkinlik Kategorileri