ETKİNLİK DETAYLARI
GEÇMİŞ ETKİNLİK
30 Haziran 2015, Salı
19:45 -
0545 519 0899
[email protected]
Sevabınıza Ortak Olmak İstiyoruz

“Kim bir oruçluyu iftar ettirirse, oruçlu kadar sevap kazanır. Oruçlunun sevabından da hiçbir şey eksilmez.” (Tirmizi, Savm, 82.)

Değerli Ruhsak Üyelerimiz,

Beş yıldır aktif olarak ruh sağlığı alanında hem meslektaşlarımız için hem de toplumumuzu bilinçlendirmek adına çalışmalar yapıyoruz. İstiyoruz ki Ruhsak dernek üyeleriyle birlikte çalışmalar sürdürsün, dernekleşme yolunda daha güçlü ilerlesin.

Biz üyelerimizle bir araya gelip onlarla tanışmayı, yeni bağlantılar kurmayı seviyoruz. 13 Haziran 2015, Cumartesi günü Eskişehir turumuzda bunu bir kez daha anladık. Sizler sayesinde çok keyifli bir şehir turu yaptık.

Şimdi bir kez daha sizlerle bir araya gelip hasbihal etmek, iftar sofrasında aynı duaya amin demek için her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayının ikinci Salı günü sizleri Geleneksel Ruhsak İftarına davet ediyoruz.

Bu sene sizlerle daha yakından tanışabilmek için farklı bir uygulama yapmak istedik. İftar için Dernek Başkan Yardımcımız Sayın Ayşenur Dinç Hanımefendi bizleri kendi evinin bahçesinde hazırlayacağı iftar sofrasında ağırlayacak. İftar için belirli bir ücret talep edilmeyip, katılım için derneğimize bağışta bulunmanızı bekliyoruz.

Geleneksel İftar Programımızda bizlere eşlik etmek isterseniz lütfen katılım durumunuzu bildiriniz.

 

Adres Bilgileri

Onçeşmeler, Beykoz
Beykoz/İstanbul, Türkiye

Arama
Etkinlik Takvimi
Etkinlik Kategorileri